Jautis (Balandžio 20 – Gegužės 20 d.)(Pvz.: "Jautis (Balandžio 20 – Gegužės 20 d.)")

Antrasis Zodiako kalendoriaus ženklas – Jautis (lot. Taurus), kurį simbolizuoja tvirtas jautis ir kuris apima laikotarpį nuo balandžio 20 d. iki gegužės 20 d. Tai pastovus žemės ženklas, kurį valdo Venera, todėl Jaučiai pasižymi patikimumu, praktiškumu ir jausmingumu. Jie labai trokšta stabilumo ir komforto, todėl puikiai moka kurti saugią ir malonią aplinką. Jaučiai dažnai laikomi kertiniais inkarais tarp savo aplinkinių, kurie bet kokioje situacijoje yra ramūs ir padedantys nusiraminti.

Jautis zodiakas

Pagrindinės Savybės

AspektasIšsami informacija
Valndančioji Planeta:Venera
Elementas:Žemė
Palankios spalvos:Žalia, Rožinė
Laimingi skaičiai:2, 6, 9, 12
Stipriosios savybės:Patikimi, kantrūs, praktiški, atsidavę
Silpnosios savybės:Užsispyrę, savanaudiški, materialistai

Jaučio asmenybės profilis

Jaučiai meilėje

Jaučio romantiniai santykiai yra neprilygstamai gilūs ir ištikimi. Jie ieško, kad jų partneriai būtų stabilūs ir pastovūs, vertina ilgalaikius įsipareigojimus, o ne trumpalaikius susitikinėjimus. Įsimylėję Jaučiai vertina romantiškus poelgius, kokybišką laiką ir apčiuopiamas meilės išraiškas, pavyzdžiui, dovanas ar paslaugas. Tačiau jų saugumo poreikis kartais gali pasireikšti kaip savanaudiškumas ar pavydas. Partneris, kuris gerbia jų harmonijos ir komforto poreikį, suteiks Jaučiams galimybę mėgautis giliai puoselėjamais ir saugančiais santykiais. Jų idealūs santykiai dažnai būna jaukūs ir jausmingi, kupini bendrų malonumų ir abipusės pagarbos.

Jaučiai kaip draugai

Draugai Jaučio ženklo atstovai yra neįtikėtinai patikimi ir palaikantys. Jie yra tie, kuriems skambinate, kai reikia tvirto patarimo ar pagalbos sprendžiant praktinę problemą. Jautis vertina draugystę, kuri grindžiama pasitikėjimu ir bendromis vertybėmis, todėl dažnai mieliau renkasi nedidelį artimų draugų ratą nei didesnę pažįstamų grupę. Jiems patinka rami veikla, leidžianti atsipalaiduoti ir pabendrauti, pavyzdžiui, bendri valgiai ar pasimėgavimas gamta. Nors jie nėra pirmieji, kurie ieško naujos socialinės aplinkos, tačiau jų draugystė yra turininga ir ilgalaikė.

Jautis Darbe

Darbovietėje praktiški ir metodiški Jaučių charakteriai leidžia jiems būti vertingais komandos nariais. Jie puikiai tinka toms pareigoms, kuriose reikia tvirtos rankos ir kruopštaus požiūrio, pavyzdžiui, finansų, administravimo ir žemės ūkio srityse. Jaučiai nemėgsta staigių pokyčių ar neišbandytų idėjų, mieliau laikosi to, kas pasiteisina. Dėl stipraus pareigos ir patikimumo jausmo jie kartais gali priešintis naujovėms, jei nemato apčiuopiamos naudos. Jei Jaučiui bus sukurta stabili aplinka ir aiškūs tikslai, jis pasieks geriausių rezultatų. Kai darbe reikia palaikyti harmoniją ir tvarką, Jautis gali būti ir geru vadovu.

Jautis Suderinamumas

Jaučiai skirtinguose santykiuose bendrauja unikaliai, veikiami individualių savybių ir aplinkos dinamikos.

Jautis Santykiuose

Jautis ir Kiti Zodiakai

 1. Jautis ir Avinas
 2. Jautis ir Jautis
 3. Jautis ir Dvyniai
 4. Jautis ir Vėžys
 5. Jautis ir Liūtas
 6. Jautis ir Mergelė
 7. Jautis ir Svarstyklės
 8. Jautis ir Skorpionas
 9. Jautis ir Šaulys
 10. Jautis ir Ožiaragis
 11. Jautis ir Vandenis
 12. Jautis ir Žuvys

Jautis Istoriniame ir Mitologiniame Kontekste

Jaučio Zodiako Mitologinis Ryšys

Garsiausia su Jaučiu siejama pasaka yra apie Europos pagrobimą. Pasak mitologijos, dievų karalių Dzeusą sužavėjo finikiečių princesės Europos grožis. Norėdamas atsargiai prie jos priartėti ir nesukelti savo žmonos Heros ar kitų dievų įtarimų, Dzeusas virto gražiu baltu jaučiu (buliumi). Švelnus ir patrauklus bulius viliojo Europą užlipti jam ant nugaros. Jai tai padarius, Dzeusas savo buliaus pavidalu nuplaukė per jūrą į Kretos salą. Ten jis atskleidė savo tikrąją tapatybę ir Europa galiausiai tapo Kretos karaliene. Sakoma, kad Dzeuso ir Europos sąjunga simbolizuoja Minoso, vieno iš garsių senovės karalių, suvaidinusio lemiamą vaidmenį kuriant galingą Kretos jūrų imperiją, gimimą.

Skaityti plačiau

Europos pagrobimas

Šiame mite išryškėja du pagrindiniai Jaučio asmenybės aspektai: troškimas ir transformacija. Dzeuso virtimas jaučiu ir jo gundantis artėjimas prie Europos įkūnija Jaučio savybes – kantrybę ir patrauklumą. Jautis dažnai siejamas su stipriu gražių ir gerų gyvenimo dalykų troškimu, panašiai kaip Dzeuso potraukis Europai. Be to, jaučio forma simbolizuoja stiprybę, stabilumą ir patikimumą – savybes, kurios būdingos Taurui.

Bulio simbolika

Be to, balta buliaus spalva mite gali būti interpretuojama kaip tyrumo ir naujos pradžios simbolis, rodantis Taurui būdingą transformacijos potencialą. Nors Jaučiai garsėja meile stabilumui, jie taip pat turi vidinės stiprybės, kuri leidžia prireikus pradėti viską iš naujo, taip įkūnydami savo ženklo transformacinę galią.

Žvaigždynų ryšys

Jaučio žvaigždynas dar labiau susieja šias mitologines temas su dangumi. Šiame žvaigždyne vienas ryškiausių bruožų yra V formos žvaigždžių spiečius, vadinamas Hiadomis, kuris sudaro jaučio galvą. Šis žvaigždynas kartu su netoliese esančiomis Plejadomis ir ryškia žvaigžde Aldebaranu daro Tauro žvaigždyną ryškiu naktinio dangaus akcentu.

Pats žvaigždynas primena apie Tauro išliekamąją prigimtį. Kaip Dzeusas virto stiprybės ir grožio būtybe, taip ir gimusieji po Jaučio ženklu laikomi ir patraukliais, ir grėsmingais, galinčiais ir giliai mylėti, ir turėti didelę galią.

Istorinės Jaučio zodiako ženklo asmenybės

Su Jaučiu siejama daugybė įtakingų veikėjų, kuriems būdingos šio ženklo ryžtingumo ir atsparumo savybės:

Karalienės Elžbietos II zodiakas - Jautis

Karalienė Elžbieta II

Garsėja savo tvirta prigimtimi ir dešimtmečius trukusia tarnyste, įkūnija Jaučio atsidavimą ir patikimumą.

Viljamas Šekspyras zodiakas - Jautis

Viljamas Šekspyras

Produktyvus dramaturgas, kurio kūriniai išliko, atspindėdami Jaučio polinkį į ilgalaikį indėlį.

Al Pačino zodiako ženklas - Jautis

Al Pacino

Aktorius, pasižymintis giliu atsidavimu ir galingais vaidmenimis, atspindintis Jaučio intensyvumą ir atkaklumą.

Dainininkė Adelė zodiako ženklas - Jautis

Adelė

Dainininkė, kurios sodrus balsas ir emocinis gilumas atspindi jausmingas ir nuoširdžias Jaučio savybes.

Jautis: Horoskopas 2024 Metams

Metinis horoskopas

2024 m. Jaučių laukia metai, skirti asmeniniam augimui ir materialiniams pasiekimams. Veneros įtaka suteikia daugiau galimybių tiek finansinei naudai gauti, tiek romantiškiems pokyčiams. Jaučiai turėtų išlikti atviri naujiems savo turto ir komforto didinimo metodams, tačiau taip pat turi būti atsargūs, kad nepersistengtų. Labai svarbu bus suderinti materialinius siekius ir emocinę gerovę.

Mėnesinis horoskopas

 • Sausis: Metus pradėkite padėdami tvirtą finansinį pagrindą. Tai puikus metas Jaučiams peržiūrėti biudžetą, nustatyti finansinius tikslus ir planuoti ateitį. Įvertinkite savo dabartinę finansinę būklę ir nustatykite sritis, kuriose galite sumažinti išlaidas arba padidinti santaupas. Tai taip pat tinkamas metas kreiptis į finansų ekspertus patarimo, kad optimizuotumėte savo investavimo strategijas.
 • Vasaris: Valentino mėnesiui pražydus, Jaučiui atsiveria romantiškos galimybės. Nesvarbu, ar esate vienišas, ar palaikote santykius, tai puikus metas sutelkti dėmesį į širdies reikalus. Jei esate vieniši, būkite atviri naujoms pažintims; socialiniai susitikimai gali tapti reikšmingų pažinčių priežastimi. Jei jau esate partneriai, sustiprinkite savo santykius apgalvotais gestais ir gilesniais emociniais mainais.
 • Kovas: Šis mėnuo žymi reikšmingo profesinio augimo laikotarpį. Ieškokite galimybių tobulėti dabartinėse pareigose arba ieškokite naujų karjeros galimybių. Atnaujindami savo gyvenimo aprašymą ir kreipdamiesi į savo tinklą galite atrasti paaukštinimo ar naujų darbo perspektyvų. Parodykite iniciatyvą ir prisiimkite atsakomybę už savo karjeros kelią.
 • Balandis: Švęskite savo gimtadienį apmąstydami praėjusius metus ir išsikeldami tikslus kitiems. Pagalvokite, kokių asmeninių orientyrų norėtumėte pasiekti ir kokių žingsnių reikia imtis, kad juos pasiektumėte. Tokia savianalizė gali padėti iš naujo pajusti savo tikslą ir aiškumą dėl tolesnio kelio.
 • Gegužė: Šį mėnesį gali būti išbandyta santykių dinamika. Labai svarbu palaikyti atvirą ir kantrų bendravimą su artimaisiais. Bet kokius klausimus spręskite ramiai ir stenkitės suprasti kitų požiūrį. Šie iššūkiai gali sustiprinti ryšius, jei su jais elgsiesi atsargiai ir pagarbiai.
 • Birželis: Sutelkite dėmesį į namus ir nuosavybę. Tai gali būti tinkamas metas apsvarstyti galimybę įsigyti nekilnojamojo turto arba imtis namų tobulinimo projektų. Išnagrinėkite savo galimybes ir priimkite sprendimus, kurie pagerins jūsų gyvenamąją aplinką ir galbūt padidins jūsų turtą.
 • Liepa: Po kelių įtemptų mėnesių liepa suteikia galimybę sulėtinti tempą ir pasimėgauti gyvenimo malonumais. Suplanuokite atostogas arba poilsį, kad atgautumėte jėgas. Prabangūs ar laisvalaikio užsiėmimai gali atgaivinti jūsų dvasią ir sustiprinti asmeninius santykius.
 • Rugpjūtis: Rugpjūtis atveria naujų verslo partnerysčių galimybes. Atidžiai įvertinkite šias galimybes. Ieškokite partnerysčių, kurios atitiktų jūsų ilgalaikius tikslus ir vertybes. Prieš prisiimant bet kokius įsipareigojimus, labai svarbu tinkamai patikrinti ir pasikonsultuoti su patikimais patarėjais.
 • Rugsėjis: Perkelkite dėmesį į sveikatą ir gerovę. Apsvarstykite galimybę pradėti naują mankštos programą arba dietą, atitinkančią jūsų gyvenimo būdą. Nedideli, lengvai įgyvendinami pokyčiai gali suteikti ilgalaikės naudos sveikatai. Tai taip pat geras metas planuoti įprastus medicininius patikrinimus.
 • Spalis: Šį mėnesį finansinė nauda atrodo daug žadanti. Išmintingos investicijos dabar gali atnešti nemažą grąžą. Apsvarstykite galimybę diversifikuoti savo investicijų portfelį arba ieškoti naujų investavimo galimybių. Jei reikia, visada kreipkitės į profesionalus, kad sprendimai atitiktų jūsų finansinius tikslus.
 • Lapkritis: Skirkite laiko apmąstyti šiais metais padarytą pažangą. Įvertinkite pasiektus tikslus ir nustatykite sritis, kuriose dar reikia tobulėti. Kitų metų planavimą galite pradėti jau dabar, sudarydami sąlygas tolesniam asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui.
 • Gruodis: Užbaigkite metus susitelkę į šeimą ir bendruomenę. Susirinkimų organizavimas ir dalyvavimas šventinėje veikloje gali sustiprinti ryšius ir sukurti džiugių prisiminimų. Apmąstykite metų palaiminimus ir pasidalykite dėkingumu su aplinkiniais, pasidžiaukite pasiekimais ir kartu nueita kelione.

Apibendrinimas

Jautis yra stabilizuojanti Zodiako jėga. Jų žemiška prigimtis pagrindžia jų veiksmus, užtikrina, kad gyvenime jie siekia saugumo ir malonumo. Supratimas apie Jaučius – nuo jų mitologinės reikšmės iki kasdienio horoskopo – suteikia neįkainojamų žinių apie jų ištvermingą ir ištikimą prigimtį. 2024 m. Jaučiai turėtų sutelkti dėmesį į santykių puoselėjimą ir remtis savo prigimtinėmis stiprybėmis, kad pasiektų asmeninį pasitenkinimą ir sėkmę.

Parašykite komentarą