Svarstyklės (Rugsėjo 23 – Spalio 22 d.)(Pvz.: "Svarstyklės (Rugsėjo 23 – Spalio 22 d.)")

Svarstyklės (lot. Libra), kurios apima laikotarpį nuo rugsėjo 23 d. iki spalio 22 d., yra septintasis Zodiako kalendoriaus ženklas. Tai yra oro ženklas, kurį valdo Venera, todėl Svarstyklės pasižymi žavesiu, diplomatiškumu ir stipriu teisingumo suvokimu. Žinomos dėl savo subalansuotos prigimties, jos klesti aplinkoje, kurioje svarbiausia harmonija ir bendradarbiavimas, todėl yra išskirtiniai tarpininkai ir taikdariai.

Svarstyklės zodiakas

Pagrindinės Mergelių Savybės

AspektasIšsami informacija
Valdančioji planeta:Venera
Elementas:Oras
Palankio spalvos:Mėlyna, Rožinė
Laimingi skaičiai:6, 15, 24, 33
Stipriosios savybės:Diplomatiški, Sąžiningi, Bendraujantys, Bendradarbiaujantys
Silpnosios savybės:Neryžtingi, Vengiantys konfrontacijos, Gali laikyti nuoskaudas

Svarstyklės: Asmenybės profilis

Svarstyklės meilėje

Svarstyklės savo romantiniuose santykiuose siekia lygybės ir pusiausvyros. Jos ieško partnerių, kurie galėtų suteikti intelektinį stimulą ir kartu vertinti grožį bei harmoniją. Dėl savo žavingo ir rūpestingo požiūrio į meilę Svarstyklės moka priversti savo partnerius jaustis vertinamais ir gerbiamais. Tačiau kartais dėl jų nenoro konfliktuoti gali būti vengiama būtinos konfrontacijos. Svarstyklėms, partneris, kuris supranta Svarstyklių partnerystės poreikį ir gali švelniai paskatinti atvirą bendravimą, jose ras giliai atsidavusį ir sąžiningą partnerį. Santykiai su svarstyklių ženklo atstovais dažnai būna kupini romantiškų poelgių, abipusės pagarbos ir nuolatinio pusiausvyros siekimo, todėl kiekviena diena tampa tobulos sąjungos paieškomis.

Svarstyklės kaip draugai

Draugai Svarstyklės yra neįtikėtinai draugiški ir paslaugūs. Jomis galima pasikliauti, nes jos įneš taikos ir harmonijos į grupės dinamiką. Svarstyklės vertina draugystę, kuri grindžiama abipuse pagarba ir bendrais interesais, todėl dažnai apsupa save įvairiais žmonėmis, galinčiais pasiūlyti skirtingas perspektyvas ir patirtį. Joms patinka visuomeniniai susibūrimai, dažnai jos yra šeimininkės, užtikrinančios, kad visi jaustųsi įtraukti ir vertinami. Nors jiems puikiai sekasi palaikyti draugystę, kartais jiems reikia priminti, kad konfliktus spręstų tiesiogiai, kad išvengtų ilgalaikių problemų.

Svarstyklės darbe

Darbe Svarstyklės pasižymi diplomatiniais įgūdžiais ir įgimtu gebėjimu bendradarbiauti, todėl jos yra puikūs darbuotojai arba komandų vadovai. Žinomos dėl savo gebėjimo įžvelgti daugybę perspektyvų, jos puikiai atlieka pareigas, kuriose reikia derėtis, bendrauti su klientais ar koordinuoti komandos darbą. Svarstyklės puikiai tinka karjerai diplomatijos, teisės ar meno srityse, kur labai vertinamas jų estetinis jausmas ir teisingumas. Nors dėl to, kad nemėgsta nesutarimų, kartais gali dvejoti priimdamos sprendimus, sukurdamos aplinką, kurioje skatinama atvira diskusija, jos gali jaustis labiau pasitikinčios savimi ir ryžtingos.

Svarstyklės Suderinamumas

Svarstyklės skirtinguose santykiuose bendrauja unikaliai, jų suderinamumas priklauso nuo asmeninių ir aplinkos veiksnių.

Svarstyklės Santykiuose

Svarstyklės ir Kiti Zodiakai

 1. Svarstyklės ir Avinas
 2. Svarstyklės ir Jautis
 3. Svarstyklės ir Dvyniai
 4. Svarstyklės ir Vėžys
 5. Svarstyklės ir Liūtas
 6. Svarstyklės ir Mergelė
 7. Svarstyklės ir Svarstyklės
 8. Svarstyklės ir Skorpionas
 9. Svarstyklės ir Šaulys
 10. Svarstyklės ir Ožiaragis
 11. Svarstyklės ir Vandenis
 12. Svarstyklės ir Žuvys

Svarstyklės istoriniame ir mitologiniame kontekste

Svarstyklių Zodiako ženklo kilmė

Svarstyklės siejamos su graikų teisingumo ir teisės deivės Temidės vardu, todėl jų simbolika labai susijusi su po šiuo Zodiako ženklu gimusių žmonių prigimtinėmis savybėmis. Temidė, dažnai vaizduojama laikanti svarstykles, simbolizuoja nešališkumą ir įsipareigojimą teisingumui, kuris yra Svarstyklių asmenybės pagrindas.

Skaityti plačiau

Temidės vaidmuo graikų mitologijoje

Temidė buvo ne tik teisingumo deivė – ji taip pat buvo pranašiška dievybė ir gamtos tvarkos sergėtoja, dažnai patardavusi Olimpo dievams dėl dieviškosios teisės nuostatų ir tinkamo dieviškojo susirinkimo elgesio. Jos svarstyklės simbolizuoja įrodymų svėrimą, kuris yra labai svarbus teisminio proceso aspektas, tačiau jos taip pat pabrėžia platesnį metaforinį balansavimą, kurio Svarstyklės siekia visais gyvenimo aspektais.

Jos dalyvavimas svarbiausiuose mitologiniuose įvykiuose, patarinėjant tokioms dievybėms kaip Dzeusas, pabrėžia jos svarbą palaikant kosminę pusiausvyrą ir tvarką. Šis gebėjimas įžvelgti platesnes veiksmų ir sprendimų pasekmes atspindi Svarstyklių prigimtinį gebėjimą suprasti ir valdyti sudėtingą socialinę dinamiką.

Svarstyklių simbolika

Svarstyklės, pagrindinis Svarstyklių simbolis, reiškia ne tik teisinį teisingumą, bet ir pusiausvyrą tarp atskirų asmenų ir platesniame visuomenės kontekste. Ši pusiausvyra labai svarbi Svarstyklėms, kurios klesti harmoningoje aplinkoje ir stengiasi spręsti konfliktus taip, kad būtų užtikrintas teisingumas ir skatinama taika.

Svarstyklės, kaip ir Temidė, dažnai laikomos tarpininkėmis tiek asmeninėje, tiek profesinėje aplinkoje, gebančiomis atkurti pusiausvyrą ir užtikrinti, kad visos problemos pusės būtų teisingai išklausytos ir apsvarstytos. Jų diplomatiniai įgūdžiai padeda ne tik palaikyti taiką, bet ir priimti sprendimus, kuriuose laikomasi teisingumo ir lygybės principų.

Temidės akių raištis ir nešališkumas

Temidės dėvimas raištis simbolizuoja objektyvumą ir nešališkumą – pagrindines savybes, kurių Svarstyklės siekia siekdamos teisingumo. Šis raištis reiškia idėją, kad teisingumas turi būti vykdomas be jokio palankumo ar išankstinio nusistatymo – šis principas giliai įsišaknijęs Svarstyklių psichikoje.

Svarstyklėms užrištos akys pabrėžia, kaip svarbu su visais elgtis vienodai, nepriklausomai nuo asmeninių santykių ar emocinio šališkumo. Šis objektyvumas leidžia jiems orientuotis sudėtingose situacijose, nepasiduodant išoriniam spaudimui, todėl jie yra puikūs teisėjai ir problemų sprendėjai.

Refleksija apie Svarstyklių požiūrį į gyvenimą

Mitologinės Svarstyklių sąsajos su Temide praturtina mūsų supratimą, kodėl Svarstyklės elgiasi taip, kaip elgiasi – siekia teisingumo, harmonijos ir pusiausvyros visose gyvenimo srityse. Temidė, kaip dieviškoji patarėja, pabrėžia intelektualųjį Svarstyklių aspektą, jų apmąstymus ir gebėjimą numatyti veiksmų pasekmes ne tik sau, bet ir visai bendruomenei.

Istorinės Svarstyklių zodiako ženklo asmenybės

Svarstyklės siejamos su keliomis įžymiomis asmenybėmis, kurioms būdingi šio ženklo diplomatijos bruožai ir stiprus teisingumo jausmas:

Mahatma Gandis zodiakas - Svarstyklės

Mahatma Gandis

Žinomas dėl savo nesmurtinio pasipriešinimo, diplomatiškas Gandžio požiūris į nepriklausomybę ir teisingumą atspindi Svarstyklių taikos ir teisingumo bruožus.

Oskaras Vaildas zodiakas - Svarstyklės

Oskaras Vaildas

Literatūros genijus, garsėjantis šmaikštumu ir grožio vertinimu, O. Vaildo kūriniuose dažnai gvildeno lygybės ir estetikos temas, atspindinčias Svarstyklių meilę menui ir pusiausvyrai.

Eleonora Ruzvelt zodiakas - Svarstyklės

Eleonora Ruzvelt

Įtakinga politinė veikėja, žinoma dėl savo pasisakymų už žmogaus teises, E. Ruzvelt sugebėjo derėtis ir tarpininkauti Jungtinėse Tautose, o tai rodo Svarstyklių diplomatinę prigimtį.

Džonas Lenonas zodiakas - Svarstyklės

Džonas Lenonas

Garsus savo pastangomis siekti taikos ir lygybės, Lenono gyvenimas ir muzika buvo persmelkti meilės ir harmonijos idėjomis, kurios atitinka Svarstyklių idealistines ir teisingumo siekiančias savybes.

Svarstyklės: Horoskopas 2024 Metams

Metų horoskopas

2024 m. Svarstyklės gali tikėtis metų, kupinų asmeninio augimo ir santykių stiprinimo. Veikiami juos valdančios planetos Veneros, Svarstyklės bus labiau nusiteikę kurti harmoniją ir grožį visose gyvenimo srityse. Šie metai idealiai tinka naujiems santykiams – tiek asmeniniams, tiek profesiniams – užmegzti, taip pat meninei veiklai vykdyti. Dėl dėmesio pusiausvyrai ir teisingumui Svarstyklės taip pat klestės derybose ir partnerystėje, todėl šie metai bus vaisingi diplomatiniams ryšiams.

Mėnesinis horoskopas

 • Sausis: metus pradėkite išsikeldami aiškius ir subalansuotus tikslus, kuriais vadovausitės visose gyvenimo srityse. Šį mėnesį kritiškai įvertinkite savo dabartinius įsipareigojimus ir santykius, nurodykite sritis, kurias galima patobulinti, kad gyvenimas būtų harmoningesnis. Apsvarstykite galimybę išsikelti tikslus, kurie ne tik padėtų siekti karjeros, bet ir praturtintų jūsų asmeninį gyvenimą, užtikrinant, kad nė vienas iš jų nebūtų apleistas.
 • Vasaris: Sustiprės jūsų romantinį jautrumą. Tai puikus metas gilinti ryšius su partneriu arba pritraukti naują meilę. Suplanuokite ypatingus pasimatymus arba nedideles staigmenas, kurios parodys jūsų dėkingumą ir atsidavimą. Vienišiams atvirumas ir dalyvavimas visuomeninėje veikloje gali padidinti galimybes sutikti ką nors ypatingo. Jūsų natūralus žavesys trauks prie jūsų kitus.
 • Kovas: Šį mėnesį gali atsirasti galimybių paaukštinti savo padėtį, todėl jums reikės panaudoti gerai išlavintus diplomatinius įgūdžius. Sudėtingas situacijas darbe spręskite taktiškai ir grakščiai. Pasisakydami už bendrus sprendimus, galite išspręsti konfliktus ir sukurti bendradarbiavimu grįstą aplinką, atveriančią kelią profesiniam augimui.
 • Balandis: Žadamas kūrybinės energijos antplūdis, todėl tai idealus metas pradėti naujus projektus arba grįžti prie senų, ypač meno ar dizaino srityse. Ši veikla ne tik suteiks asmeninį pasitenkinimą, bet ir gali atverti duris naujoms profesinėms galimybėms. Dalijimasis savo darbais su kitais gali suteikti vertingų atsiliepimų ir padidinti jūsų žinomumą savo srityje.
 • Gegužė: Šį mėnesį pirmenybę teikite savo psichinei sveikatai. Užsiimkite sąmoningumo praktika, meditacija arba terapijos seansais, kad padidintumėte proto aiškumą ir emocinį stabilumą. Subalansuotą gyvenimo būdą skatinanti veikla, pavyzdžiui, joga ar buvimas gamtoje, šiuo laikotarpiu taip pat gali būti ypač naudinga.
 • Birželis: Puikus mėnuo bendravimui ir ryšių užmezgimui. Dalyvaukite pramonės konferencijose, bendruomenės renginiuose ar neformaliuose susitikimuose, kad užmegztumėte ryšius su naujais ir pažįstamais žmonėmis. Toks bendravimas gali įkvėpti naujoms idėjoms ir projektams, taip pat sustiprinti jūsų socialinės paramos tinklą, kuris labai svarbus asmeniniam ir profesiniam augimui.
 • Liepa: Apmąstykite pirmąjį pusmetį ir įvertinkite savo pažangą siekiant asmeninės harmonijos. Tai geras metas prireikus pakoreguoti savo tikslus ir metodus. Savirefleksija padės suprasti, kokių pokyčių reikia, kad pagerintumėte savo gyvenimo kokybę ir įsitikintumėte, kad einate teisingu keliu.
 • Rugpjūtis: Rugpjūtis ragina vadovauti komandiniams projektams ar bendruomenės veiklai. Jūsų diplomatiniai įgūdžiai bus labai svarbūs valdant įvairias nuomones ir vedant komandą link bendro tikslo. Tai jūsų šansas pasirodyti kaip sąžiningam vadovui, užtikrinančiam, kad visi balsai būtų išgirsti ir įtraukti į galutinius rezultatus.
 • Rugsėjis: Sąmoningai siekite išlaikyti pusiausvyrą tarp profesinių pareigų ir asmeninio gyvenimo. Lengva leisti, kad vienas jų užgožtų kitą, todėl labai svarbu aktyviai valdyti savo laiką ir pareigas. Pirmenybę teikite užduotims ir skirkite laiko poilsiui bei šeimai, neleisdami perdegti.
 • Spalis: Šį mėnesį daugiausia dėmesio skirkite finansiniam planavimui. Peržiūrėkite savo investicijas, santaupas ir išlaidas, kad užtikrintumėte, jog ateityje užtikrinsite finansinį stabilumą. Apsvarstykite galimybę pasikonsultuoti su finansų patarėju ir ištirti naujas galimybes didinti savo turtą arba pakoreguoti biudžetą, kad geriau įgyvendintumėte savo ilgalaikius tikslus.
 • Lapkritis: Įvertinkite savo asmeninių ir profesinių santykių būklę. Nustatykite, kurie ryšiai į jūsų gyvenimą atneša teigiamos energijos ir paramos, ir apsvarstykite galimybę atsiriboti nuo toksiškų ar varginančių santykių. Stiprindami teigiamus ryšius gerokai prisidėsite prie bendros laimės.
 • Gruodis: Užbaigkite metus su draugais ir šeima. Organizuokite susibūrimus, kurie atitiktų jūsų estetinius pojūčius, ir sukurkite gražią, jaukią atmosferą savo svečiams. Švęsdami metų sėkmę gražioje aplinkoje, džiaugsitės ir užbaigsite metus.

Apibendrinimas

Svarstyklės Zodiake išsiskiria kaip diplomatiška ir subalansuota jėga. Jų oro prigimtis skatina jų veiksmus, todėl jie siekia harmonijos ir bendradarbiavimo visose gyvenimo srityse. Suprasdami Svarstyklių esmę – nuo jų mitologinės reikšmės iki kasdienio horoskopo – galėsite susipažinti su jų taikia ir sąžininga prigimtimi. 2024 m. Svarstyklės turėtų sutelkti dėmesį į savo prigimtinių diplomatinių gebėjimų panaudojimą, puoselėdamos santykius ir aplinką, atspindinčią jų įgimtą teisingumo ir grožio jausmą.

Parašykite komentarą