Sapnų Reikšmės Pagal Abėcėlę: P(Pvz.: "Sapnų Reikšmės Pagal Abėcėlę: P")

Šiame puslapyje skaitykite visų žodžių, praisdedančių raide P, sapnų reikšmes ir asociacijas. Daugiau informacijos apie tai, kaip patys galite interpretuoti savo sapnus, ieškokite kitose svetainės skiltyse.

Pabaisa

Sapnas apie pabaisą gali reikšti baimės ar pavojaus jausmą. Jis taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo jausmą, kad jį kažkas ar kažkas užvaldo ar jam grasina. Taip pat tai gali reikšti, kad sapnuojančiajam tenka susidurti su kažkuo nežinomu ar nepažįstamu arba patirti tai, kas jam pačiam nepažįstama, arba kad jis jaučiasi bejėgis ar pažeidžiamas.

Pabėgimas

Sapnas apie pabėgimą gali reikšti laisvės ar išsilaisvinimo jausmą. Jis taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo jausmą, kad jis nori kažką palikti arba nuo kažko ar kažko pabėgti. Arba tai gali reikšti, kad sapnuojančiajam tenka susidurti su kažkokiu iššūkiu ar sunkumais, arba kad sapnuojantysis jaučiasi įkalintas ar suvaržytas.

Pačiūžos

Sapnas apie pačiūžas gali reikšti grakštumo ir vikrumo jausmą. Tai taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo jausmą, kad jis jaučiasi subalansuotas ir valdomas. Arba tai gali reikšti sapnuojančiojo jausmą, kad jam tenka susidurti ar patirti ką nors, kas susiję su žiema ar šaltu oru, arba sapnuojančiojo jausmą, kad jis slysta ar sklandžiai juda.

Pagalvė

Sapnas apie pagalvę gali reikšti komforto ir saugumo jausmą. Ji taip pat gali simbolizuoti paties sapnuojančiojo atsipalaidavimo ar poilsio jausmą. Arba ji gali reikšti sapnuojančiojo jausmą, kad jis susiduria su kažkuo, kas susiję su lova ar miegu, arba jausmą, kad sapnuojantysis jaučiasi prispaustas ar apsaugotas.

Pagrobimas

Sapnas apie pagrobimą gali reikšti baimės ar pavojaus jausmą. Jis taip pat gali simbolizuoti paties sapnuojančiojo jausmus, kad jį kažkas ar kažkas pagrobė ar suėmė. Arba tai gali reikšti sapnuojančiojo jausmą, kad jis pats susiduria su kažkuo, kas susiję su pagrobimu ar paėmimu prieš savo valią, arba jausmą, kad jis pats yra bejėgis ar bejėgis.

Paieška

Sapnas apie paieškas gali reikšti, kad kažko ar ko nors ieškoma. Tai taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo jausmus, kad jam kažko ar kažko reikia. Arba tai gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su kažkuo, kas susiję su ieškojimu ar persekiojimu, arba kad sapnuojantysis jaučiasi neaiškus ar pasiklydęs.

Pakabukas

Sapnas apie pakabuką gali reikšti asmeninės saviraiškos ar tapatybės jausmą. Jis taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo jausmus, kad jis yra su kažkuo ar kažkuo susijęs ar prisirišęs. Taip pat jis gali reikšti sapnuojančiojo jausmą, kad jis susiduria su kažkuo, kas susiję su juvelyriniais dirbiniais ar papuošalais, arba kad jis jaučiasi ypatingas ar unikalus.

Pakaruoklis

Sapnas apie pakaruoklį gali reikšti pavojaus arba egzekucijos pojūtį. Jis taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo jausmus, kad jis pats yra pasmerktas arba už ką nors nubaustas. Taip pat tai gali reikšti, kad sapnuojančiajam tenka susidurti su mirtimi ar egzekucija arba patirti ką nors, kas susiję su mirtimi ar egzekucija, arba kad sapnuojantysis jaučiasi kaltas ar sugėdintas.

Susiję simboliai:

Numirti sapne

Paklydimas

Sapnas apie pasiklydimą gali reikšti sumišimą arba netikrumą. Pasiklysti sapne taip pat reiškia, kad sapnuojantysis jaučiasi sutrikęs arba neturi krypties. Arba tai gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su kažkuo, kas susiję su pasiklydimu ar atsiskyrimu, arba kad jis pats jaučiasi vienišas ar apleistas.

Palapinė

Sapnas apie palapinę gali reikšti laikino prieglobsčio ar apsaugos jausmą. Ji taip pat gali simbolizuoti paties sapnuojančiojo saugumo jausmą. Arba tai gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su kažkuo, kas susiję su stovyklavimu ar gyvenimu lauke, arba kad jis pats jaučiasi uždengtas ar paslėptas.

Palikimas

Sapnas apie palikimą gali reikšti paveldo ar tradicijų pojūtį. Jis taip pat gali simbolizuoti paties sapnuojančiojo jausmus, kad jis yra susijęs su praeitimi arba kieno nors atminimu. Arba tai gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria arba patiria kažką, kas susiję su paveldėjimu ar tęstinumu, arba kad sapnuojantysis jaučiasi už kažką atsakingas ar atskaitingas.

Paltas

Sapnas apie paltą gali reikšti apsaugos arba šilumos jausmą. Jis taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo jausmą, kad jis yra uždengtas ar paslėptas. Arba tai gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su kažkuo, kas susiję su apranga ar išvaizda, arba jaučiasi patogiai ar saugiai.

Pamatai

Sapnas apie pamatus gali reikšti stabilumo ar saugumo jausmą. Jis taip pat gali simbolizuoti paties sapnuojančiojo jausmą, kad jis turi pagrindą arba yra įsišaknijęs. Arba tai gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su kažkuo, kas susiję su statybomis ar statyba, arba kad jis pats jaučiasi stiprus ar ištvermingas.

Susiję simboliai:

Namas sapnuose

Pamesti Daiktai

Sapnas apie prarastus daiktus gali reikšti sumaištį ar netikrumą. Tai taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo jausmą, kad jis pats yra sutrikęs arba neturi krypties. Arba tai gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su kažkuo, kas susiję su praradimu ar atsiskyrimu, arba kad sapnuojantysis jaučiasi vienišas ar apleistas.

Paminklas

Sapnas apie paminklą gali reikšti istorijos ar svarbos pojūtį. Jis taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo jausmus, kad jis yra prisimenamas arba pagerbiamas. Taip pat tai gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su kažkuo, kas susiję su viešu pripažinimu ar įamžinimu, arba kad jis pats jaučiasi svarbus ar vertas dėmesio.

Susiję simboliai:

Sapnas apie laidotuves

Pamoka

Sapnas apie pamoką gali reikšti mokymosi ar augimo pojūtį. Tai taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo jausmus, kad jis pats yra mokomas ar instruktuojamas. Taip pat tai gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su kažkuo, kas susiję su švietimu ar mokymu, arba patiria kažką, kas susiję su mokymu ar lavinimu, arba kad sapnuojantysis jaučiasi apšviestas ar informuotas.

Susiję simboliai:

Sapnai apie mokyklą

Pantera

Sapnas apie panterą gali reikšti galios ar stiprybės pojūtį. Ji taip pat gali simbolizuoti, kad sapnuojantysis jaučiasi esąs nuožmus ar agresyvus. Taip pat ji gali reikšti sapnuojančiojo jausmą, kad jis susiduria su laukiniais ar pavojingais gyvūnais arba patiria ką nors, kas susiję su jais, arba sapnuojančiojo jausmą, kad jis yra slaptas ar paslaptingas.

Paplūdimys

Sapnas apie paplūdimį gali reikšti atsipalaidavimo ar laisvės pojūtį. Jis taip pat gali simbolizuoti paties sapnuojančiojo nerūpestingumo ar neapkrautumo jausmą. Taip pat tai gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria arba patiria ką nors, kas susiję su vandeniu ar vandenynu, arba kad sapnuojantysis jaučiasi atviras ar atviras.

Paprika

Sapnas apie papriką gali reikšti prieskonių ar skonio pojūtį. Ji taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo susijaudinimą ar stimuliavimą. Taip pat ji gali reikšti sapnuojančiojo jausmą, kad jis susiduria su maistu ar maisto gaminimu arba patiria ką nors, kas susiję su maistu ar maisto ruošimu, arba sapnuojančiojo jausmą, kad jis yra spalvingas ar ryškus.

Papūga

Sapnas apie papūgą gali reikšti mėgdžiojimo ar kartojimo jausmą. Ji taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo jausmą, kad jis yra išgirstas arba suprastas. Taip pat ji gali reikšti sapnuojančiojo jausmą, kad jis susiduria su paukščiais ar naminiais gyvūnais arba patiria ką nors, kas susiję su jais, arba sapnuojančiojo jausmą, kad jis yra šnekus ar kalbus.

Papūgos ir kiti paukščiai sapnuose

Papuošalai

Sapnas apie papuošalus gali reikšti asmeninės saviraiškos ar tapatybės jausmą. Jis taip pat gali simbolizuoti paties sapnuojančiojo jausmus, kad jis yra su kažkuo ar kažkuo susijęs ar prisirišęs. Taip pat tai gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su kažkuo, kas susiję su turtu ar statusu, arba jaučiasi ypatingas ar unikalus.

Paranormalūs Reiškiniai

Sapnas apie paranormalią veiklą gali reikšti paslapties ar intrigos jausmą. Tai taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo baimės ar netikrumo jausmą. Taip pat tai gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria arba patiria kažką, kas susiję su nežinomybe ar antgamtiniais reiškiniais, arba kad sapnuojantysis jaučiasi smalsus ar skeptiškas.

Parduotuvė

Sapnas apie parduotuvę gali reikšti įsigijimo ar vartojimo jausmą. Ji taip pat gali simbolizuoti, kad sapnuojantysis jaučiasi užimtas arba produktyvus. Arba tai gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su kažkuo, kas susiję su komercija ar verslu, arba patiria kažką, kas susiję su komercija ar verslu, arba kad sapnuojantysis jaučiasi taupus ar išlaidus.

Parkas

Sapnas apie parką gali reikšti ramybės ar grožio pojūtį. Jis taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo ramybės ar atsipalaidavimo jausmą. Taip pat jis gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su kuo nors, kas susiję su gamta ar poilsiu, arba patiria ką nors, kas susiję su gamta ar poilsiu, arba kad sapnuojantysis jaučiasi vienas arba su kitais.

Pasaulio Pabaiga

Sapnas apie pasaulio pabaigą gali reikšti katastrofos ar nelaimės pojūtį. Tai taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo beviltiškumo ar bejėgiškumo jausmą. Taip pat tai gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su pasauliniais įvykiais ar visuomenės žlugimu arba patiria kažką, kas su jais susiję, arba kad sapnuojantysis jaučia baimę ar rezignaciją.

Pasimatymas

Sapnas apie pasimatymą gali reikšti ryšio ar traukos jausmą. Jis taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo susijaudinimą ar nervingumą. Taip pat tai gali reikšti, kad sapnuojantysis jaučiasi susidūręs su kažkuo, kas susiję su romantika ar santykiais, arba kad sapnuojantysis jaučia viltį ar baimę.

Paspirtukas

Sapnas apie motorolerį gali reikšti laisvės arba mobilumo jausmą. Jis taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo nerūpestingumą ar nuotykius. Taip pat jis gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su kažkuo, kas susiję su transportu ar kelionėmis, arba kad jis pats jaučiasi efektyvus ar nepriklausomas.

Pastatai

Sapnas apie pastatus gali reikšti struktūros ar organizuotumo jausmą. Tai taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo saugumo ar stabilumo jausmą. Arba tai gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su kažkuo, kas susiję su architektūra ar miesto dizainu, arba jaučiasi suvaržytas ar neapsaugotas.

Pastatai sapne

Pastojimas

Sapnas apie nėštumą gali reikšti potencialo arba augimo pojūtį. Jis taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo vaisingumo ar kūrybingumo jausmą. Taip pat tai gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su kažkuo, kas susiję su nėštumu ar tėvyste, arba kad jis pats jaučiasi pasiruošęs ar atsakingas.

Susiję simboliai:

Būti nėščiai Seksas

Patalynė

Sapnas apie patalynę gali reikšti komforto ar intymumo jausmą. Ji taip pat gali simbolizuoti, kad sapnuojantysis jaučiasi pailsėjęs ar atsigaivinęs. Arba tai gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su kažkuo, kas susiję su miegu ar higiena, arba kad sapnuojantysis jaučiasi švarus ar purvinas.

Patėvis

Sapnas apie patėvį gali reikšti autoriteto ar vadovavimo jausmą. Jis taip pat gali simbolizuoti paties sapnuojančiojo jausmus, kai tėvas jį priima arba atstumia. Arba tai gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su kažkuo, kas susiję su mišriomis šeimomis ar patėviais, arba patiria kažką tokio, kas susiję su tėvyste, arba kad sapnuojantysis jaučiasi ištikimas ar piktinasi.

Paukščiai

Sapnas apie paukščius gali reikšti laisvės pojūtį arba siekiamybę. Jie taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo jausmus, kad jis pats jaučiasi esąs veržlus arba tvirtas ant žemės. Arba tai gali reikšti sapnuojančiojo jausmą, kad jis susiduria su kažkuo, kas susiję su gamta ar simbolika, arba jausmą, kad yra stebimas ar girdimas.

Paukštis sapne

Paveikslai

Sapnas apie paveikslus gali reikšti atminties ar vaizduotės pojūtį. Jis taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo jausmus, kad jis yra matomas arba nematomas. Taip pat tai gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su kažkuo, kas susiję su menu ar fotografija, arba patiria kažką tokio, kas susiję su menu ar fotografija, arba kad sapnuojantysis jaučiasi užfiksuotas ar išlaisvintas.

Pavėlavimas

Sapnas apie vėlavimą gali reikšti skubos ar atsakomybės jausmą. Jis taip pat gali simbolizuoti paties sapnuojančiojo jausmus, kad jis skuba arba vėluoja. Arba tai gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su kažkuo, kas susiję su laiko valdymu ar punktualumu, arba kad jis pats jaučiasi pasiruošęs ar nepasiruošęs.

Pavogti Daiktai

Sapnas apie pavogtus daiktus gali reikšti praradimo ar pažeidimo jausmą. Tai taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo jausmus, kad jis pats yra apiplėštas arba apgautas. Arba tai gali reikšti sapnuojančiojo jausmą, kad jam pačiam tenka susidurti su kažkuo, kas susiję su vagyste ar apiplėšimu, arba jo paties jausmą, kad jis yra pažeidžiamas ar apsaugotas.

Vogimas sapne

Pavydas

Sapnas apie pavydą gali reikšti nesaugumo arba pavydo jausmą. Jis taip pat gali simbolizuoti, kad sapnuojantysis jaučiasi grėsmingas ar menkesnis. Arba tai gali reikšti sapnuojančiojo jausmą, kad jis pats susiduria su kažkuo, kas susiję su lyginimu ar konkurencija, arba kad jis pats jaučiasi esąs palaikomas ar turintis.

Pažįstami Žmonės

Sapnas apie pažįstamus žmones gali reikšti pažįstamumo ar komforto jausmą. Jis taip pat gali simbolizuoti paties sapnuojančiojo jausmus, susijusius arba nesusijusius su praeities ar dabarties žmonėmis. Arba tai gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su kažkuo, kas susiję su santykiais ar socialine dinamika, arba patiria kažką, kas susiję su santykiais ar socialine dinamika, arba kad sapnuojantysis jaučiasi priimtas arba atstumtas.

Pėdos

Sapnas apie pėdas gali reikšti judėjimo ar krypties pojūtį. Tai taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo jausmą, kad jis yra tvirtai ant žemės arba nestabilus. Arba tai gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su kažkuo, kas susiję su fizine pusiausvyra ar judrumu, arba patiria kažką, kas susiję su fizine pusiausvyra ar judrumu, arba kad sapnuojantysis jaučiasi pasitikintis savimi ar savimi.

Pėdsakai

Sapnas apie pėdsakus gali reikšti įrodymų ar atminties pojūtį. Tai taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo jausmus, kad jis yra sekamas arba stebimas. Taip pat tai gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su kažkuo, kas susiję su aptikimu ar tyrimu, arba kad jis pats jaučiasi atsakingas ar nekaltas.

Pegasas

Sapnas apie Pegasą gali reikšti laisvės ar vaizduotės pojūtį. Jis taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo jausmą, kad jis yra galingas arba transcendentinis. Taip pat jis gali reikšti sapnuojančiojo jausmą, kad jis susiduria su kažkuo, kas susiję su mitologija ar fantazija, arba jausmą, kad sapnuojantysis jaučiasi įkvėptas ar nerealus.

Peilis

Sapnas apie peilį gali reikšti pavojaus arba apsaugos jausmą. Jis taip pat gali simbolizuoti paties sapnuojančiojo jausmą, kad jis yra ginkluotas arba pažeidžiamas. Arba jis gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su kažkuo, kas susiję su pjovimu ar pjaustymu, arba kad sapnuojantysis jaučiasi esąs tikslus ar agresyvus.

Sapnai apie peilius

Pelė

Sapnas apie pelę gali reikšti pažeidžiamumo arba mažumo jausmą. Ji taip pat gali simbolizuoti paties sapnuojančiojo jausmą, kad jis yra  nereikšmingas. Taip pat pelė gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su graužikais ar kenkėjais arba patiria ką nors, kas susiję su jais, arba kad sapnuojantysis jaučiasi išsigandęs ar nerimaujantis.

Pelės sapnuose

Pelėda

Sapnas apie pelėdą gali reikšti išminties ar paslaptingumo jausmą. Ji taip pat gali simbolizuoti, kad sapnuojantysis jaučiasi įžvalgus arba aklas. Taip pat ji gali reikšti sapnuojančiojo jausmą, kad jis susiduria su kažkuo, kas susiję su plėšriaisiais paukščiais ar naktiniais gyvūnais, arba kad jis pats jaučiasi esąs tylus ar kalbus.

Susiję simboliai:

Sapnų paukščiai

Pelenai

Sapnas apie pelenus gali reikšti naikinimo arba kūrybos pojūtį. Tai taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo jausmus, kad jis pats yra sudegintas arba užgesintas. Arba tai gali reikšti sapnuojančiojo jausmą, kad jam pačiam tenka susidurti arba patirti ką nors, kas susiję su ugnimi ar kremavimu, arba sapnuojančiojo jausmą, kad jis pats yra pelenai ar dulkės.

Pelėsis

Sapnas apie pelėsį gali reikšti irimo arba augimo pojūtį. Jis taip pat gali simbolizuoti, kad sapnuojantysis jaučiasi užterštas arba išgrynintas. Taip pat tai gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su kažkuo, kas susiję su grybeliu ar bakterijomis, arba jaučiasi esąs senas ar šviežias.

Pelkė

Sapnas apie pelkę gali reikšti sąstingio arba augimo pojūtį. Ji taip pat gali simbolizuoti paties sapnuojančiojo jausmus, kad jis yra įkalintas arba laisvas. Arba tai gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su kažkuo, kas susiję su pelkėmis ar pelkėmis, arba patiria kažką, kas susiję su pelkėmis ar pelkėmis, arba kad sapnuojantysis jaučiasi nešvarus ar švarus.

Susiję simboliai

Dumblas sapne

Penis

Sapnas apie varpą gali reikšti vyriškumo arba moteriškumo jausmą. Jis taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo seksualumo arba aseksualumo jausmus. Arba tai gali reikšti sapnuojančiojo jausmą, kad jis susiduria su kažkuo, kas susiję su seksualumu ar dauginimusi, arba kad jis pats jaučiasi didelis ar mažas.

Susiję simboliai:

Erotiniai sapnai

Persekiojimas

Sapnas apie persekiojimą gali reikšti baimės arba pasipriešinimo jausmą. Jis taip pat gali simbolizuoti paties sapnuojančiojo jausmus, kad jis yra engiamas arba išlaisvintas. Arba tai gali reikšti sapnuojančiojo jausmą, kad jis susiduria su kažkuo, kas susiję su priespauda ar pasipriešinimu, arba jausmą, kad jis pats yra persekiojamas ar saugomas.

Persikraustymas

Sapnas apie persikėlimą į kitą namą gali reikšti pokyčių arba stabilumo jausmą. Jis taip pat gali simbolizuoti paties sapnuojančiojo jausmą, kad jis jaučiasi esąs namuose arba benamis. Arba tai gali reikšti sapnuojančiojo jausmą, kad jam pačiam tenka susidurti su kažkuo, kas susiję su persikraustymu ar būstu, arba kad jis pats jaučiasi įsikūręs arba nesusitvarko.

Persileidimas

Sapnas apie persileidimą gali reikšti praradimo arba augimo jausmą. Jis taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo jausmus, susijusius su tėvyste arba ne, arba jausmus, susijusius su nėštumu arba ne. Arba tai gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su kažkuo, kas susiję su galimos gyvybės praradimu ar nusivylimu, arba kad sapnuojantysis jaučiasi pasiruošęs ar nepasiruošęs vaikui.

Susiję simboliai:

Nėštumo sapnas

Pianinas

Sapnas apie fortepijoną gali reikšti kūrybiškumo arba disciplinos pojūtį. Jis taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo jausmus, susijusius su muzikalumu arba ne, arba jo paties jausmus, susijusius su tuo, kad jis yra muzikantas arba ne. Taip pat jis gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su kažkuo, kas susiję su muzika ar atlikimu, arba patiria kažką, kas susiję su muzika ar atlikimu, arba kad sapnuojantysis jaučiasi esantis harmonijoje arba nesutarime su savimi ar kitais.

Pica

Sapnas apie picą gali reikšti malonumo ar pasimėgavimo jausmą. Ji taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo jausmą, kad jis yra alkanas arba ne, arba sapnuojančiojo jausmą, kad jis yra italas arba ne. Taip pat ji gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria arba patiria ką nors, kas susiję su maistu ar kultūra, arba kad sapnuojantysis jaučiasi patenkintas arba nepatenkintas savimi ar kitais.

Pienas

Sapnas apie pieną gali reikšti maitinimosi arba tyrumo jausmą. Jis taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo jausmus, kad jis yra vaikas arba suaugęs žmogus, arba jausmus, kad jis yra sveikas arba nesveikas. Arba tai gali reikšti sapnuojančiojo jausmą, kad jis susiduria su kažkuo, kas susiję su mityba ar žindymu, arba kad jis pats jaučiasi ramus ar susijaudinęs dėl savęs ar kitų.

Pieštukas

Sapnas apie pieštuką gali reikšti bendravimo arba kūrybos pojūtį. Jis taip pat gali simbolizuoti sapnuojančiojo jausmus, kad jis yra rašytojas arba ne, arba jausmus, kad jis yra išsilavinęs arba ne. Taip pat jis gali reikšti, kad sapnuojantysis susiduria su kažkuo, kas susiję su rašymu ar piešimu, arba patiria kažką, kas susiję su rašymu ar piešimu, arba jaučiasi galintis arba negalintis išreikšti save ar kitus.

Pieva

Sapnuoti pievą gali reikšti poreikį pailsėti ir atsipalaiduoti. Vešlus kraštovaizdis taip pat gali reikšti augimo ir naujos pradžios pojūtį.

Pievagrybiai

Sapnuodami pievagrybius galite išreikšti mitybos ir augimo idėją, taip pat tai gali reikšti, kad jūsų mityba turi būti įvairesnė, arba norą pažinti naujus dalykus.

Sapnai apie pievagrybius

Pikta Dvasia

Sapnuoti piktąsias dvasias gali reikšti baimę ar nesaugumo jausmą, kurį jaučiate budriame gyvenime. Tai taip pat gali simbolizuoti užgniaužtas neigiamas emocijas arba praeities traumas, kurių iki galo neišsprendėte.

Pilis

Sapnuoti pilį gali reikšti saugumo ir apsaugos troškimą arba simbolizuoti jūsų vidinę jėgą ir galią. Tai taip pat gali reikšti paprastesnio, tradiciškesnio gyvenimo būdo ilgesį arba norą atsitraukti nuo šiuolaikinio gyvenimo spaudimo.

Pilnatis

Sapnuoti pilnatį gali reikšti nežinomybę ir paslaptingumą. Tai taip pat gali būti pokyčių ir permainų jūsų gyvenime ženklas. Tai gali reikšti sustiprėjusių emocijų ir intuicijos laikotarpį arba poreikį skirti daugiau dėmesio savo pasąmonei ir vidiniam „aš”.

Pilotas

Sapnas, kad esate pilotas, gali reikšti norą kontroliuoti ir vadovauti savo budriam gyvenimui. Jis taip pat gali simbolizuoti norą pakilti virš dabartinių aplinkybių ir pasiekti aukštesnį sėkmės lygį.

Susiję simboliai:

Lėktuvo sapnas

Pilvas

Sapnuoti pilvą gali simbolizuoti sotumo arba pasitenkinimo jausmą budriame gyvenime. Taip pat tai gali reikšti, kad jus slegia atsakomybė ar emocijos.

Pinigai

Sapnuoti pinigus gali reikšti finansinio stabilumo arba sėkmės troškimą. Pinigai pat gali reikšti nesaugumo jausmą arba baimę prarasti tai, ką jau turite.

Sapnai apie pinigus

Pipirai

Sapnuoti pipirus gali reikšti, kad budriame gyvenime jaučiatės aštriai arba įdomiai. Tai taip pat gali simbolizuoti, kad norite daugiau įspūdžių ar įvairovės savo gyvenime.

Piramidė

Sapnuoti piramidę gali reikšti stabilumo ir pastovumo pojūtį Jūsų budriame gyvenime. Ji taip pat gali simbolizuoti valdžios ir kontrolės troškimą arba jausmą, kad esate pasaulio viršūnėje.

Pirkimas

Sapnuoti pirkinį gali reikšti norą įsigyti ką nors naujo arba poreikį ką nors įsigyti budriame gyvenime. Tai taip pat gali reikšti nesaugumo jausmą arba poreikį gauti patvirtinimą.

Piršlybos

Svajonė apie pasiūlymą gali reikšti, kad norite įsipareigoti arba žengti žingsnį į priekį santykiuose ar karjeroje. Tai taip pat gali simbolizuoti baimę būti atstumtam arba poreikį įrodyti savo vertę.

Vedybos sapne

Pirštai

Sapnuoti pirštus gali reikšti, kad budriame gyvenime reikia tikslumo arba kontrolės. Tai taip pat gali simbolizuoti jausmą, kad jaučiatės pažeidžiami arba pažeidžiami.

Pirtis

Sapnuoti pirtį gali reikšti norą atsipalaiduoti arba poreikį atsikratyti susikaupusios įtampos ar streso. Ji taip pat gali simbolizuoti poreikį ką nors paleisti arba norą apsivalyti.

Pirštinės

Sapnuoti pirštines gali reikšti poreikį apsisaugoti arba norą ką nors paslėpti budriame gyvenime. Jos taip pat gali simbolizuoti elegancijos poreikį arba norą padaryti įspūdį kitiems.

Pistoletas

Sapnuoti pistoletą gali reikšti, kad budriame gyvenime jaučiate galią arba norite apsisaugoti. Jis taip pat gali simbolizuoti agresijos jausmą arba poreikį apsiginti.

Pitonas

Sapnuoti pitoną gali reikšti, kad budriame gyvenime jaučiatės įkalinti ar suvaržyti. Jis taip pat gali simbolizuoti nežinomybės baimę arba poreikį pasipriešinti savo baimėms.

Susiję simboliai:

Sapnai apie gyvates

Pjuvenos

Sapnuoti pjuvenas gali reikšti nusivylimą ar nusivylimą budriame gyvenime. Tai taip pat gali simbolizuoti poreikį ką nors paleisti arba netinkamumo jausmą.

Planetos

Sapnuoti planetas gali reikšti norą tyrinėti arba poreikį praplėsti savo akiratį budriame gyvenime. Tai taip pat gali simbolizuoti nereikšmingumo jausmą arba poreikį rasti savo vietą pasaulyje.

Plaukai

Jei sapnuojate plaukus, tai gali reikšti savęs suvokimą arba poreikį išreikšti save budriame gyvenime. Tai taip pat gali simbolizuoti baimę ką nors prarasti arba pažeidžiamumo jausmą.

Sapnai apie Plaukus

Plaukimas

Sapnuoti plaukimą gali reikšti laisvės poreikį arba norą išsilaisvinti budriame gyvenime. Tai taip pat gali simbolizuoti, kad jaučiatės prislėgti arba kad jums reikia rasti pusiausvyrą.

Pleiskanos

Sapnuoti pleiskanas gali reikšti nesaugumo jausmą arba poreikį tobulėti budriame gyvenime. Tai taip pat gali simbolizuoti poreikį ką nors paleisti arba netinkamumo jausmą.

Policija

Sapnuoti policiją gali reikšti kaltės jausmą arba poreikį būti atsakingam budriame gyvenime. Tai taip pat gali simbolizuoti valdžios baimę arba poreikį apsisaugoti.

Poliklinika

Sapnuoti kliniką gali reikšti poreikį gydytis arba norą pagerinti savo sveikatą budriame gyvenime. Tai taip pat gali simbolizuoti pažeidžiamumo jausmą arba globos poreikį.

Politika

Sapnuoti politiką gali reikšti norą dalyvauti arba poreikį ką nors pakeisti budriame gyvenime. Tai taip pat gali simbolizuoti baimę būti bejėgiam arba poreikį perimti kontrolę.

Pomidoras

Sapnuoti pomidorą gali reikšti, kad tam tikru budraus gyvenimo aspektu jaučiatės subrendę arba pasiruošę. Jis taip pat gali simbolizuoti gausos jausmą arba poreikį maitintis.

Sapnai apie Pomidorus

Ponis

Sapnuoti ponį gali reikšti žaismingumo jausmą arba laisvės poreikį budriame gyvenime. Jis taip pat gali simbolizuoti nekaltumo jausmą arba norą būti nerūpestingam.

Susiję simboliai:

Arklys sapne

Potvynis

Sapnuoti potvynį gali reikšti, kad esate prislėgti arba kad jums reikia kažko atsisakyti. Jis taip pat gali simbolizuoti baimę prarasti kontrolę arba poreikį rasti pusiausvyrą.

Sapnai apie vandens potvynius

Praeitis

Sapnuoti praeitį gali reikšti, kad reikia su kažkuo susitaikyti arba norą geriau suprasti save budriame gyvenime. Tai taip pat gali simbolizuoti nostalgiją arba poreikį pasimokyti iš praeities patirties.

Pragaras

Sapnuoti pragarą gali reikšti baimės jausmą arba poreikį su kažkuo susidurti budriame gyvenime. Jis taip pat gali simbolizuoti bausmės jausmą arba poreikį rasti atpirkimą.

Prezidentas

Sapnuoti prezidentą gali reikšti vadovavimo jausmą arba norą labiau kontroliuoti savo gyvenimą. Jis taip pat gali simbolizuoti baimę būti patrauktam atsakomybėn arba poreikį priimti svarbius sprendimus.

Priešai

Jei sapnuojate priešus, tai gali reikšti, kad budriame gyvenime jaučiate konfliktą arba turite ginti savo interesus. Tai taip pat gali simbolizuoti išdavystės baimę arba poreikį apsisaugoti.

Prievarta

Sapnuoti prievartą gali reikšti, kad jums reikia susidurti su praeities traumomis arba norą pabėgti iš sunkios situacijos budriame gyvenime. Tai taip pat gali simbolizuoti bejėgiškumo jausmą arba poreikį perimti kontrolę į savo rankas.

Princas

Sapnuoti princą gali reikšti kilnumo jausmą arba pasakiškos pabaigos troškimą budriame gyvenime. Jis taip pat gali simbolizuoti apsaugos poreikį arba norą būti išgelbėtam.

Protezai

Sapnuoti protezus gali reikšti praradimo jausmą arba poreikį prisitaikyti prie pokyčių budriame gyvenime. Tai taip pat gali simbolizuoti norą įveikti apribojimus arba poreikį tobulėti.

Susijęs simbolis:

Sapnai apie dantis

Psichiatrinė Ligoninė

Sapnuoti psichiatrijos ligoninę gali reikšti, kad jaučiatės prislėgti arba kad budriame gyvenime reikia pagalbos. Tai taip pat gali simbolizuoti baimę prarasti kontrolę arba poreikį rasti pusiausvyrą.

Sapnai apie Ligonines

Pūga

Sapnuoti sniego pūgą gali reikšti, kad jaučiatės prislėgti arba kad budriame gyvenime reikia rasti stabilumą. Tai taip pat gali simbolizuoti pokyčių baimę arba poreikį prisitaikyti prie naujų aplinkybių.

Sapnai apie pugą

Pūlinys

Sapnuoti pūgą gali reikšti poreikį spręsti problemą arba baimę, kad budriame gyvenime kažkas yra paslėpta. Jis taip pat gali simbolizuoti užsikrėtimo jausmą arba poreikį apsivalyti.

Puma

Sapnuoti pumą gali reikšti galios jausmą arba poreikį įsitvirtinti budriame gyvenime. Ji taip pat gali simbolizuoti baimę būti užpultam arba poreikį apsisaugoti.

Puokštė Gėlių

Sapnuoti gėlių puokštę gali reikšti grožio pojūtį arba norą, kad kažkas suklestėtų Jūsų budriame gyvenime. Tai taip pat gali simbolizuoti šventės jausmą arba poreikį išreikšti dėkingumą.

Gėlės sapnuose

Pupos

Sapnuoti pupeles gali reikšti gausos jausmą arba poreikį maitintis budriame gyvenime. Jos taip pat gali simbolizuoti paprastumo jausmą arba poreikį sutelkti dėmesį į pagrindinius dalykus.

Purvas

Sapnuoti purvą gali reikšti, kad esate tvirtai įsitvirtinę ant žemės arba kad budriame gyvenime reikia bendrauti su gamta. Jis taip pat gali simbolizuoti nešvarumo jausmą arba poreikį apsivalyti.

Purvas sapne

Pusbrolis

Sapnuoti pusbrolį gali reikšti, kad jaučiate ryšį arba pažįstate kokį nors asmenį ar situaciją budriame gyvenime. Tai taip pat gali simbolizuoti poreikį suderinti skirtingus savo aspektus arba jausmą, kad esate padalytas į dvi dalis.

Pusseserė

Sapnuoti pusseserę gali reikšti, kad jaučiate ryšį arba pažintį su asmeniu ar situacija budriame gyvenime. Tai taip pat gali simbolizuoti poreikį suderinti skirtingus savo aspektus arba jausmą, kad esate padalytas į dvi dalis.

Pušis

Sapnuoti pušį gali reikšti ilgaamžiškumo jausmą arba poreikį jaustis tvirtai ant žemės. Ji taip pat gali simbolizuoti įstrigimo jausmą arba poreikį rasti būdą judėti į priekį.

Pykinimas

Sapnuoti pykinimą gali reikšti pasibjaurėjimą arba poreikį ką nors atmesti budriame gyvenime. Tai taip pat gali simbolizuoti, kad jaučiatės prislėgti arba kad reikia rasti pusiausvyrą.

Pyktis

Sapnuoti pyktį gali reikšti poreikį įtvirtinti save arba jausmą, kad esate nuskriausti. Jis taip pat gali simbolizuoti baimę prarasti kontrolę arba poreikį rasti pusiausvyrą.

Pyragas

Jei sapnuojate tortą, tai gali reikšti šventės pojūtį arba norą gauti ką nors saldaus budriame gyvenime. Jis taip pat gali simbolizuoti nuolaidžiavimą arba poreikį pasimėgauti savimi.

Sapnai apie pyragus